444 4 548 / 0850 222 2 548

Kanser Merkezimiz

turkey_liv-hospital-istanbul_1Kanser, hepimiz için ürkütücü bir kelime. Dünyada ve Türkiye’de kalp damar hastalıklarından sonra ikinci sırada yer alan ölüm sebebi…
Ancak erken teşhisle, başarılı sonuçlar elde etmek mümkün. Yapılacak en önemli şeylerden biri düzenli sağlık kontrolleri sayesinde kanseri mümkün olduğu kadar erken saptamak.

Liv Hospital’da kanser vakaları multidisipliner bir bakış açısıyla ve farklı disiplinlerden uzmanlaşmış doktorlar tarafından ele alınmaktadır; tedavi protokolü de ortak bir kararla uygulanmaktadır. Böylece hastanın tedavisine bütünsel bir anlayışla yaklaşılmış olmaktadır.
Özellikli kanser cerrahisinin bulunduğu Liv Hospital’da, yoğun bakım desteğine önem verilmektedir. Hekim yetkinliği, üst düzey yoğun bakım desteği, uygun teknoloji imkanlarıyla hasta kısa sürede taburcu edilmektedir.

Tanı, cerrahi, tedavi ve takip sürecinde kanserle ilgili tüm tıbbi ve teknolojik donanımımızı, kanserin erken tanısından tedavisine, kanserden korunma yollarından hastalık psikolojisine kadar aradığınız pek çok bilgiyi bu sitede bulacaksınız.

Kendiniz için bir adım atın ve önleminizi alın…